Apie mus

elektros darbai elboraSubūrusi profesionalų, ilgametės patirties turinčių kvalifikuotų ir atestuotų specialistų komandą, mūsų firma siūlo kokybiškas elektros darbų, paprastų ir sudėtingų elektros sistemų, silpnųjų srovių montavimo paslaugas.

Esame greitai dirbanti komanda, puikiai išmanome ne tik elektros ūkį, bet ir apsaugos signalizacijas, vaizdo stebėjimo sistemas, kompiuterinius tinklus, elektroniką, valdymo specifiką, tad  pasiryžę kompleksiškai atlikti visus su elektra ir silpnosiomis srovėmis susijusius darbus, suderinti ir atlikti viską iki pilnaverčio sistemų funkcionavimo.

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė bei geras įvertinimas, todėl visą dėmesį skiriame kokybiškai atliekamam darbui. Mūsų specialistai pasižymi ypatingai geru elektros sistemų išmanymu todėl pasiūlys ir sumontuos  įvairius elektrinius prietaisus ir išmaniąsias sistemas. Darbui naudojame modernią įrangą ir profesionalius įrankius. Dirbame klientui patogiu metu. Suteikiame garantiją. Mūsų tikslas - geri klientų atsiliepimai, kokybiškai ir profesionaliai atlikti darbai, geras darbuotojų įvertinimas. Mes nuolatos domimės naujausiomis technologijomis, dalyvaujame parodose, seminaruose, keliame kvalifikaciją ir tobulėjame. Stengiamės kiekvieną darbą atlikti labai rūpestingai bei kultūringai, palaikome švarą savo darbo aplinkoje.

Mūsų darbo specifika:

Įrengiame gyvenamųjų, komercinių, gamybinių ir kitų objektų elektros instaliaciją, apsaugos signalizacijas, vaizdo stebėjimo sistemas, priešgaisines sistemas, žaibosaugą, elektros įvadus, domofonus, telefonspynes, protingas valdymo sistemas.

Karjera

Jei esate sąžiningai dirbantis, gerai išmanantis elektros instaliacijos sistemas, norintis užsidirbti bei tobulėti, kviečiame susisiekti su mumis ir prisijungti prie mūsų sėkmingai dirbančios linksmos komandos.